AKTUALNOŚCI

Infuzja tlenowa - nowy zabieg w Beauty Essence

Infuzja tlenowa już zdobyła zaufanie rzeszy pań. Teraz także w naszym salonie proponujemy zabiegi na twarz z wykorzystaniem hiperbarycznego tlenu. Ten przyjemny, bezpieczny i efektywny zabieg to propozycja dla tych wszystkich, którzy dbają nie tylko o wygląd, ale i zdrowie skóry. 
5 czerwca rozpoczynamy zabiegi infuzji tlenowej przy użyciu kosmetyków marki Esdor. To marka wykorzystująca zalety antyoksydacyjnych polifenoli z czerwonych winogron oraz naturalne aktywne składniki wysokiej jakości w kosmetykach zarówno dedykowanych salonom, jak i do codziennej pielęgnacji w domu. 

W zabiegu infuzji tlenowej wykorzystywany jest tlen medyczny, który pod ciśnieniem umożliwia docieranie aktywnych składników w głębokie warstwy skóry. Tlen przenika nie tylko do czerwonych krwinek, jego stężenie zwiększa się również w osoczu i układzie limfatycznym.

Efekt? Wspaniale nawilżona, odżywiona i rozjaśniona skóra, a także widoczne zmniejszenie zmarszczek. Zabieg nie tylko pobudza skórę, ale jest także bardzo przyjemny. Jak twierdzą specjaliści, infuzja tlenowa to wspaniała alternatywa dla botoksu. Co więcej, nie ma praktycznie żadnych przeciwwskazań do poddania się zabiegowi. Można go stosować przy różnych rodzajach skóry, a nawet u kobiet w ciąży. 


Najpopularniejsze usługi

Najczęściej wybierane usługi w Beauty Essence Medicine & SPA

Topowe masaże świata

Masaż ajurwedyjski, hinduski masaż głowy, masaż hawajski Lomi lomi, masaż japoński Shiatsu i inne

Bony Prezentowe

Są to wyjątkowe podarunki, w które zapakowany jest relaks.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej w dziale Polityka prywatności.