Za naszymi drzwiami odkryjesz inny wymiar codzienności. Zatrzymujemy tu czas, by w każdym detalu wydobyć piękno.
Używając energii dłoni, cudotwórczej mocy masażu, naturalnych składników i orientalnych aromatów tworzymy symfonię dla ciała i duszy.
Światło i muzyka dopełniają tego zaklęcia, a nasze profesjonalne zabiegi to esencja wiedzy połączona z mądrością życiową.

W każdym zabiegu kierujemy się głęboką wiedzą i intuicją, rozumiejąc indywidualne potrzeby każdego klienta.

W "Beauty Essence" uczymy Cię, jak dbać o siebie i znaleźć wewnętrzny spokój i piękno.

Dla ciała. Dla zmysłów. Dla duszy.
Zapraszamy na niezwykłą podróż w głąb siebie.

O nas

Zdjęcie kobiety która jest masowana

Nasi pracownicy

Zdjęcie pracownika

Widi

Poznajcie Widi, naszą balijską specjalistkę. Stawi czoła nawet najbardziej wymagającym masażom. Niepozorna, a jakże silna, celnie trafia w źródło bólu. To nie tylko masaż, to doświadczenie, które oczyszcza ciało i duszę.

Zdjęcie pracownika

Youngii

Oto Youngii, nasza tajska magia masażu! Jej dłonie zaprowadzą Was w kierunku oryginalnej tajskiej techniki. Nie ma sobie równych i ściśle trzyma się azjatyckich standardów, poprawiając przy tym zakres ruchów, Waszą kondycję psychiczną i fizyczną.

Zdjęcie pracownika

Sri

Przedstawiamy Sri! Jej technika masażu prosto z Bali sprawi, że poczujecie się głęboko odprężeni. Sri potrafi stworzyć magiczną atmosferę, a jej ciepłe uśmiechy i delikatne ręce sprawiają, że każdy masaż staje się wyjątkowym doświadczeniem. Swoją siłą w dłoniach doskonale wie jak zniwelować napięcia mięśniowe.

Zdjęcie pracownika

Bum

Poznajcie Bum! Ogromne doświadczenie w masażu pozwala Bum holistycznie zaopiekować się klientem. Masażem sportowo- leczniczym oraz tajskim postawi na nogi każdego, kto boryka się z obciążeniem związanym z regularnym uprawnieniem sportu i nie tylko. Dla osiągnięcia głębszego relaksu zaprasza na masaż olejkami aromatycznymi.