Masaże rozgrzewające

Masowana osoba

Zanurz się w przyjemnym cieple i rozkoszuj się naszymi tajskimi masażami rozgrzewającymi. Nasze doświadczone terapeutki zapraszają Cię do odkrycia magicznej mocy ciepła i dotyku, które pomogą Ci w rozluźnieniu ciała i odprężeniu umysłu.

Masaże rozgrzewające to idealna opcja dla tych, którzy pragną uwolnić się od napięcia i uczucia chłodzenia. Wykorzystują one specjalne techniki, które poprawiają krążenie krwi, rozluźniają mięśnie i przywracają odczucie ciepła w całym ciele. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą poczuć przyjemne ciepło i wewnętrzne rozgrzanie podczas relaksującej sesji masażu.

something
Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi- to wyjątkowy masaż z elementami akupresury i ciepłolecznictwa. Wpływa pozytywnie na cały organizm, powodując rozluźnienie napiętych mięśni. Podgrzane kamienie bazaltowe oddają ciepło przy kontakcie z ciałem wspomagając przepływ krwi i limfy. Masaż ten zredukuje stres, rozluźni i wpłynie na relaks całego ciała. Niweluje ból kręgosłupa i stawów. Terapeutka odpowiednio układa kamienie na tzw. mapie ciała.

229 PLN - 289 PLN

something
Masaż świecą aromatyczną

Masaż świecą aromatyczną – to silnie nawilżający i odprężający masaż. Aromaterapia pochodząca ze świecy wpływa na zmysły, a skład naturalnej świecy sojowej, wraz z olejkami, wpływa na odżywienie skóry. To wszystko za sprawą zawartości masła shea, oleju kokosowego czy oleju arganowego w świecy. Masaż przyniesie ulgę napiętym mięśniom.

Do wyboru świece:
- zmysłowa i delikatna o zapachu bukietu kwiatowo – piżmowego. Białe piżmo posiada właściwości relaksujące, napinające, aromatyczne, dodaje energii, doskonale sprawdza się jako afrodyzjak.
- zapach zielonej herbaty to delikatny, świeży zapach, który wykazuje właściwości relaksacyjne oraz wyciszające

229 PLN - 259 PLN

something
Masaż gorącymi stemplami ziołowymi

Wyjątkowy masaż ziołowy z unoszącym się aromatem kozieradki, wiórków kokosowych, nagietka, soli, lnu czy skorki cytrynowej. Masaż pozwoli nam dogłębnie zrelaksować ciało. To doskonała forma dla osób ze stanami zapalnymi lub borykających się z infekcjami. To masaż zarówno relaksacyjny jak i leczniczy.

249 PLN - 289 PLN