Masaże rozgrzewające

Masowana osoba

Zanurz się w przyjemnym cieple i rozkoszuj masażami rozgrzewającymi. Nasze doświadczone terapeutki zapraszają Cię do odkrycia magicznej mocy ciepła i dotyku, które pomogą Ci w rozluźnieniu ciała i odprężeniu umysłu.

Wykorzystują one specjalne techniki, które poprawiają krążenie krwi, rozluźniają mięśnie i przywracają odczucie ciepła w całym ciele. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą poczuć wewnętrzne rozgrzanie podczas relaksującej sesji masażu.

something
Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi - to wyjątkowy masaż z elementami akupresury i ciepłolecznictwa. Wpływa pozytywnie na cały organizm, powodując rozluźnienie napiętych mięśni. Podgrzane kamienie bazaltowe oddają ciepło przy kontakcie z ciałem wspomagając przepływ krwi i limfy. Masaż ten zredukuje stres, rozluźni i wpłynie na relaks całego ciała. Niweluje ból kręgosłupa i stawów. Terapeutka odpowiednio układa kamienie na tzw. mapie ciała.

Masaż należy zarezerwować z wyprzedzeniem minimum 30 minutowym

229 PLN - 289 PLN

something
Masaż świecą aromatyczną

Masaż świecą aromatyczną – to silnie nawilżający i odprężający masaż. Aromaterapia pochodząca ze świecy wpływa na zmysły, a skład naturalnej świecy sojowej, wraz z olejkami, wpływa na odżywienie skóry. To wszystko za sprawą zawartości masła shea, oleju kokosowego czy oleju arganowego w świecy. Masaż przyniesie ulgę napiętym mięśniom.

Do wyboru świece:
- zapach kwiatowo-piżmowy to zmysłowy zapach, który posiada właściwości relaksujące, napinające, aromatyczne. Dodaje energii, doskonale sprawdza się jako afrodyzjak.
- zapach zielonej herbaty to delikatny, świeży zapach, który wykazuje właściwości regenerujące oraz wyciszające

229 PLN - 259 PLN

something
Masaż gorącymi stemplami ziołowymi

Wykonywany jest za pomocą specjalnie przygotowanych bawełnianych stempli (woreczków), w których znajdują się rozdrobnione zioła i przyprawy z Tajlandii, między innymi: kurkuma, cynamonowiec kamforowy, trawa cytrynowa, liście kaffiru, liście eukaliptusa i tamaryndowiec. Stemple podgrzewa się aby uwolnić zawarte w ziołach olejki eteryczne, a następnie masuje się nimi ciało. W miarę jak stają się coraz chłodniejsze, rośnie intensywność masażu, co powoduje, że uwalniają się i wchłaniają w rozgrzaną skórę zawarte w roślinach substancje czynne. Masaż ziołowy pozytywnie wpływa na stawy i mięśnie. Działa również przeciwbólowo. Poprawia krążenie krwi i limfy dzięki czemu pobudza przemianę materii i usuwa z organizmu toksyny. Zabieg ten jest niezwykle relaksujący i pachnący!

Masaż należy zarezerwować z wyprzedzeniem minimum 1h.

289 PLN