Masaże orientalne

Masowana osoba

Masaże orientalne to wyjątkowa okazja do odzyskania wewnętrznej harmonii i spokoju. Wykorzystują one starożytne tajniki oraz specjalne ruchy, które pozwalają złagodzić napięcie mięśniowe. Zredukować stres i przynieść ulgę dla ciała. To doskonały wybór dla tych, którzy pragną odetchnąć od codziennego zgiełku i odnaleźć spokój w orientalnym rytuale relaksu.

something
Masaż tajski

Intensywny, głęboki masaż ciała. Głównymi elementami masażu tajskiego jest rozciąganie, elementy jogi, akupresura i refleksologia. Jest idealny dla osób lubiących intensywne masaże. Efekt terapeutyczny jest odczuwalny niemal od razu. Masaż tajski zwiększy zakres rozciągania więzadeł i stawów. Zmniejszy bóle mięśniowo-szkieletowe oraz napięciowy ból głowy i migreny. Jest wykonywany w specjalnym bawełnianym stroju, zgodnie z tradycyjną sztuką masażu.

195 PLN - 225 PLN

something
Masaż Lomi Lomi

Hawajski masaż, który poprawia formę psycho- fizyczną. Podczas masażu terapeutka uciska ciało za pomocą przedramion, łokci oraz masuje dłońmi. Zabieg, wykonywany zgodnie z tradycyjną metodą, rozluźnia całe grupy mięśni, a dzięki posuwistym ruchom przypominającym spokojne ruchy wód oceanu, usprawnia przepływ limfy i pomaga zniwelować obrzęki. Masaż Lomi Lomi gwarantuje relaks, redukuje napięcie oraz zmęczenie.

229 PLN - 269 PLN

something
Masaż balijski

Masaż całego ciała, w którym specjalizują się nasze balijskie terapeutki. Jest to wyjątkowa forma relaksu, dzięki której pozbędziemy się bólu kręgosłupa, bólu mięśni, a nawet symptomów migreny. To masaż, który głęboko odpręży, łączy w sobie elementy akupresury, ajurwedy i refleksologii. Wpłynie na poprawę jakości snu, a także zlikwiduje napięcie i stres. Regeneruje siły witalne.

229 PLN - 269 PLN

something
Masaż sportowo-leczniczy

Dedykowany osobom, którym zależy na większej elastyczności tkanek, na lepszym ukrwieniu oraz ruchomości w stawach. Jest idealny dla osób aktywnych fizycznie oraz dla zawodowych sportowców. Przy tym masażu używa się dużo większej siły nacisku. Uwalnia ciało od bólu, rozluźnia mięśnie, głęboko relaksuje i pozwala pozbyć się stresu. Masaż ten dotleni komórki i zniweluje ryzyko powstawiania kontuzji.

219 PLN - 249 PLN

something
Refleksologia

Doskonały zabieg usuwający uczucie zmęczonych i ciężkich nóg. Jest to technika akupresury, która pobudza ponad 7000 zakończeń nerwowych ukrytych w stopach. Poprzez precyzyjne naciski, wykonane przez nasze terapeutki, dochodzi do uwolnienia zablokowanych ścieżek energetycznych. Tym samym, masując odpowiedni obszar stopy, możemy pozbyć się bólu kręgosłupa, głowy, wątroby czy dolegliwości ze strony układu hormonalnego.

140 PLN - 189 PLN

something
Masaż górnych części ciała

Idealny masaż dla osób odczuwających ból związany z siedzącym trybem życia. Terapeutka skupia się na masażu pleców, ramion, karku oraz głowy. Pozwala poczuć ulgę, rozluźnienie mięśni. Miejsca najbardziej narażona na stres zostają rozluźnione.

169 PLN

something
Masaż dolnych części ciała

Masaż stóp, nóg oraz pośladków. To idealny masaż dla osób, które spędzają dużo czasu w pozycji stojącej. Terapeutki masują dynamicznie, co pozwala osiągnąć oczekiwane rezultaty rozluźnienia i rozciągnięcia. Skupienie masażu kierowane jest w najbardziej spięte miejsca wyżej określonych części ciała.

169 PLN

something
Masaż olejkami aromatycznymi

Masaż niezwykle relaksujący, który uwalnia od stresu. Aromaterapia potęguje odpoczynek i usprawnia działanie układu nerwowego oraz odpornościowego. Terapeutka skupia się na najbardziej spiętych partiach ciała. Do wyboru olejki:

  • • Różany - łagodzi stres, poprawia nastrój, obniża napięcie i ułatwia zasypianie.
  • • Jaśminowy - działa wyciszająco i uspokajająco na ciało i zmysły, redukuje poziom stresu i poprawia nastrój, pomaga zachować równowagę emocjonalną
  • • Rokitnik - ekstrakt z owoców z rokitnika zawiera hormon szczęścia - serotoninę, który poprawia nastrój i tonizuje organizm.
  • • Pomarańcza Bergamota – poprawia nastrój, redukuje poziom stresu. Niweluje zmęczenie oraz wpływa na odczucie pobudzenia. Poprawia koncentrację i pobudza umysł do pracy.

209 PLN - 249 PLN

something
Balijski masaż na 4 ręce

Nasza wyjątkowa propozycja, która opiera się na masażu balijskim wykonanym przez 2 terapeutki, polega na wykonywaniu płynnych ruchów w tym samym czasie, po obu stronach ciała. To mocno relaksacyjny masaż, z wykorzystaniem elementów akupresury, refleksologii i ajurwedy. Wpływa on na redukcję stresu i napięcia. Całość wykonywana jest przy użyciu jaśminowego olejku do masażu, który dodatkowo działa wyciszająco i uspokajająco na ciało i zmysły, poprawia nastrój i pomaga zachować równowagę emocjonalną.

339 PLN - 389 PLN

something
Masaż dla kobiet w ciąży

Masaż orientalny dla kobiet w ciąży- to masaż, który pomoże w zmniejszeniu napięcia mięśniowego, złagodzi ból pleców, barków, karku, nóg oraz poprawi ogólne samopoczucie. Przyniesie ulgę, zmniejszy obrzęki, dzięki usprawnieniu krążenia krwi i limfy w organizmie. Masaż prenatalny stanowi idealną profilaktykę przeciwrozstępową, przeciwdziała utracie jędrności i sprężystości skóry, zapewnia odpoczynek i dobre samopoczucie przyszłej mamy, rozwija świadomość czucia własnego ciała, niezbędną do aktywnego uczestnictwa w procesie porodu. Masaż może odbyć się tylko wtedy gdy ciąża przebiega prawidłowo, nie może być przeciwwskazań medycznych. Należą do nich m.in. choroby sercowo – naczyniowe, cukrzyca ciężarnych, stany zapalne, niedokrwistość, nieprawidłowy przebieg ciąży. Na masaż zapraszamy Panie pomiędzy 3 a 9 miesiącem ciąży (od 13 do 37 tygodnia).

229 PLN